48 Izaoko Niutono nuodėmės ankstyvoje jaunystėje
Skaitiniai - Geros mintys
Antradienis, 05 Kovas 2013 17:18

Jungtinėje Karalystėje įsteigtos organizacijos „The Newton Project“ siekis – internete publikuoti visus genialiojo Izaoko Niutono darbus. Tarp jų atsidūrė ir netikėtas sąrašas, kurį 19-metis I. Niutonas uoliai sudarė 1662-aisiais. Tai – 48 „nuodėmės“, kurias Izaokas nusprendė „inventorizuoti“ prieš Sekmines. Jaunasis genijus buvo nepaprastai dievobaimingas, tačiau prieš krikščionių šventę sudarytas nusidėjimų sąrašas sudaro galimybę dar geriau įsivaizduoti, koks žmogus buvo vienas iškiliausių visų laikų mokslininkų.

 „Skandalingasis“ 48-ių I. Niutono nuodėmių sąrašas:

 1. Minėjau Dievo vardą be reikalo

2. Valgiau obuolį Dievo namuose

Skaityti daugiau...
 
Minčių kontroliavimas
Pamokslai - Pastoriai
Antradienis, 26 Vasaris 2013 08:26

Marijampolės baptistų bažnyčios pastorius Irmantas Beržinis: Marijampolės stadione vyko galiūnų varžybos. Jie neša, kilnoja didelius svorius. Jie labai daug treniruojasi, kad per varžybas galėtų pasiekti gerų rezultatų. Ar žinote, ką Raštas sako apie galiūnus? Patarlių 16,32: „Lėtas pykti yra geresnis už galiūną, susivaldantis – už tą, kuris užima miestą.“

Jei galiūnas ir užimantis miestą kovoja matomu būdu pasaulyje, tai kur kovoja lėtas pykti ir susivaldantis? Ši kova vyksta mūsų viduje, mūsų prote, mūsų mintyse, mūsų charakteryje.

Skaityti daugiau...
 
Nuotraukos - Dovanojame kalendorius su citatomis iš Šventojo Rašto
Renginiai - Reportažai
Antradienis, 19 Vasaris 2013 16:47
        ...>>daugiau
 
Sunkumai tavo gyvenime
Pamokslai - Svečių pamokslai
Pirmadienis, 18 Vasaris 2013 09:16

Audrius Biekša: Noriu užduoti jums klausimą, kad pasvarstytumėte. Tie, kurie save vadinate krikščionimis ir sakote: „Aš priklausau Kristui. Esu išgelbėtas ir būsiu danguje. Būsiu pašlovintas ir gausiu naują kūną.“ Kai nueiname į kapines, ant paminklų matome mirusių ir čia palaidotų žmonių gimimo datą, mirties datą, o tarp jų yra brūkšnelis. Tas brūkšnelis reiškia visą žmogaus gyvenimą. Amžinybės perspektyvoje žmogaus gyvenimas yra labai trumpas. Noriu jūsų, krikščionių, paklausti: „Kaip jūs gyvenate savo gyvenimą, kuris sutilps į tą trumputį brūkšnelį?“  Krikščionis nėra vien tik kitoks tavo vardas, pavadinimas, bet tai yra gyvenimo būdas: kaip tu gyveni, kaip tu reaguoji į įvairias situacijas, kur tu ieškai pagalbos.

Skaityti daugiau...
 
Dovanojame kalendorius 2013 -iesiems metams Spausdinti El. paštas
Renginiai
Pirmadienis, 22 Spalis 2012 08:55

Marijampolės baptistų bažnyčia išleido kalendorių 2013 -iesiems metams su citatomis iš Šventojo Rašto. Tegul tai bus nuoširdi dovana savo draugams, artimiesiems, kaimynams, bendradarbiams ateinančių švenčių proga. Kalendorius taip pat bus dalinamas nemokamai:

Marijampolėje P. Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje gruodžio 2 d. 14 val.,

taip pat atvyks Reformatų knygynas.

Vilkaviškyje kultūros centre lapkričio 30 d. 15 val.

Kybartuose kultūros centre lapkričio 30 d. 13.30 val.

Šio kalendoriaus tikslas populiarinti Šventojo Rašto skaitymą ir domėjimąsi Jo tiesomis. Dažnai

Skaityti daugiau...
 
Papročiai
Pamokslai - Pastoriai
Penktadienis, 09 Lapkritis 2012 10:06

Pranas Bielevičius: Mes dažnai bijome to, kas vyksta aplinkui. Kartais pervertiname įvykius, kurie būna mūsų gyvenime. Ne todėl, kad nesuprastume to, kas vyksta, bet dėl to, jog nusprendžiame, kaip reaguoti į vieną ar kitą dalyką pagal kitų žmonių nuomonę. Noriu jus padrąsinti ir paskatinti – pasitikėkite Viešpačiu. Mirė Juozas, ir aš vakar, šiandien žmoną Lilijaną skatinau tais pačiais žodžiais – pasitikėk Viešpačiui. Jeremijo 10,1-3a: „Izraeli, klausykis Viešpaties žodžio! Taip sako Viešpats: „Nesimokykite pagonių kelių ir nebijokite dangaus ženklų, nors pagonys jų bijo. Pagonių papročiai yra tuštybė."

Skaityti daugiau...
 
Atidėliojimai
Pamokslai - Pastoriai
Penktadienis, 02 Lapkritis 2012 14:06

Pranas Bielevičius: Siekti dievotos sėkmės mūsų gyvenime trukdo atidėliojimai. Tikriausiai kiekvienas gyvenime vis ką nors atidedame vėlesniam laikui: kitam mėnesiui, kitiems metams. Gal net nepastebime, kiek žalos mums padaro atidėliojimai.

Dievas dažnai mums liepia kažką daryti dėl tokios priežasties: kai esame užsiėmę, tai nebelieka laiko daryti to, ko neturėtume daryti. Bet kada mes atidėliojame, atsiranda tuščio laiko. Tą laisvą laiką mes leidžiame ne taip, kaip turėtume leisti. Tą laiką tiesiog iššvaistome.

Skaityti daugiau...
 
Krikščioniškosios muzikos akademijos studentų giesmės - video
Renginiai - Reportažai
Penktadienis, 17 Spalis 2014 16:29

    
Via Doloresa                            Kristuje viltis                             Proscienja                     Dieve vien tik Tu

 
« PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga »

Puslapis 10 iš 22
Marijampolės baptistų bažnyčia, Powered by Joomla! Theme made by SiteGround web hosting