Dievo palaiminimas – pažinti Jį asmeniškai
Pamokslai - Pastoriai

Marijampolės baptistų bažnyčios pastorius Pranas Bielevičius:

Šiandien kalbėsiu apie vieną įdomią temą, apie kurią dažnai žinome vienpusiškai. Kalbėsiu apie palaiminimus. Kai mes su jumis kalbame apie palaiminimus, dažniausiai tai būna teigiami, gražūs dalykai, pažadai, patyrimai. Kai apie palaiminimus kalba Dievas, Jis nori pasakyti, kad tai nėra vien teigiami dalykai. Kaip mes įsivaizduojame palaimintą arba laimingą žmogų? Įsivaizduojame, kad jo gerbūvis susitvarkęs, šeimoje visi sveiki, jis turi darbą, turi pinigų. Turi lėšų poilsiui ir maloniai leidžia laiką.

Dažnai, kai patiriame išbandymus, galvojame, jog taip vyksta dėl mūsų nuodėmių. Bet tai gali būti ir dėl kitų priežasčių. Kai Dievas nori mus išbandyti, Jis veda per sunkumus, nes nori mumyse kažką suformuoti.

Skaityti daugiau...
 
Vasaros išvyka "Meilės formulė-1"
Renginiai
Trečiadienis, 15 Liepa 2015 21:24
    
Daugiau nuotraukų>>
 
Dievas kalba mums per Bibliją
Biblija
Penktadienis, 26 Birželis 2015 10:34

Biblija – pati unikaliausia ir nuostabiausia knyga pasaulyje. Ji yra labiausiai paplitusi ir į daugelį kalbų išvesta knyga. Ji nuostabiai pakeitė daugelio žmonių gyvenimus. Biblija dar vadinama Dievo Žodis, Šventasis Raštas, Įstatymų knyga, Senasis ir Naujasis Testamentai. Bibliją sudaro 66 knygos, kurias užrašė 40 Dievo įkvėptų autorių 1500 metų laikotarpiu. Dievas unikaliai saugojo šią knygą, kad ji nebūtų sunaikinta, nors daugeliui žmonių už tai teko paaukoti savo gyvybę.

Skaityti daugiau...
 
Darykime tai, kam esame Dievo pašaukti. Jono 20,19-23
Pamokslai - Pastoriai

Marijampolės baptistų bažnyčios pastorius Pranas Bielevičius: Žinome, kad yra keturios Evangelijos: „Evangelija pagal Matą“, „Evangelija pagal Morkų“, „Evangelija pagal Luką“ ir „Evangelija pagal Joną“. Trys vadinamos sinoptinėmis, nes yra panašios viena į kitą. „Evangelija pagal Joną“ yra kitokia, bet visose keturiose kalbama apie tai, apie ką šiandien noriu kalbėti. Tuos žodžius pasakė ką tik prisikėlęs Jėzus Kristus. Tai buvo pirmas įvykis po Jo prisikėlimo.

Krikščionybė nuo kitų religijų skiriasi būtent tuo, kad visas dėmesys sutelktas ne į tai, ką mes patys iš savęs turėtume padaryti, bet darytume tai, ko iš mūsų tikisi Dievas. Beveik visos religinės sistemos, kurios yra pasaulyje, sukurtos filosofijų dėka! Rytų filosofijoje labai daug vietos skiriama kūno kultūrai, apmąstymams, įvairiems ritualams.

Skaityti daugiau...
 
Pradėk nuo maldos
Pamokslai - Pastoriai
Pirmadienis, 09 Kovas 2015 20:06

Marijampolės baptistų bažnyčios pastorius Irmantas Beržinis: Kai skaitome Raštą, matome, kaip turėtume elgtis, ko siekti. Bet aš savo gyvenime pastebiu, kad nesiekiu to, kas Dievui patinka.

Ar jūs visada mąstote ir elgiatės taip, kaip parašyta Rašte? Mato 7,21 „Ne kiekvienas, kuris man sako: ‘Viešpatie, Viešpatie!’, įeis į dangaus karalystę, bet tas, kuris vykdo valią mano Tėvo, kuris yra danguje.“

Skaityti daugiau...
 
Krikščioniška žiemos išvyka
Skaitiniai - Straipsniai spaudoje
Pirmadienis, 09 Kovas 2015 22:23
                             "Suvalkiečio" informacija
 
Laikas yra trumpas
Pamokslai - Svečių pamokslai
Pirmadienis, 09 Kovas 2015 19:55
Audrius Biekša: Norėčiau paklausti, kiek iš jūsų nuolat planuojate vasaros atostogas. Dabar jau rugpjūčio mėnuo. Ar kas nors atostogausite rugpjūčio pabaigoje? Gal yra tokių, kurie jau yra susiplanavę visus metus į priekį? Kiekvienas turime svarbių tikslų, kuriuos norėtume įgyvendinti. Mes daug ką planuojame ir galvojame apie ateitį – ir tai nėra blogai. Bet noriu paklausti – kaip laiko supratimas pakeistų mūsų planus ir prioritetus?

Pavyzdys: sakysime iki atostogų pradžios liko savaitė, jūs ruošiatės į kelionę, kraunate lagaminus, bet savaitgalį apsilankote pas daktarą, kuris pasako, kad sergi vėžiu ir tau liko gyventi mėnuo.

Skaityti daugiau...
 
Vienintelė viltis
Eilės - Algirdas Siaurusiavičius
Pirmadienis, 23 Vasaris 2015 11:08

Visi metus, o ne dienas skaičiuoja.
Savo gyvenimo kely.
Žmogau, sustoki minutėlei!
Gal liko žingsniai, tik keli?

Gal pats planuoji savo kelią?
Teisingas tau atrodo jis.
Bet kur, žmogau, tu atsibusi
Kaip reiks užmerkt pavargusias akis?

Skaityti daugiau...
 
« PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga »

Puslapis 4 iš 22
Marijampolės baptistų bažnyčia, Powered by Joomla! Theme made by SiteGround web hosting