Bažnyčios svečiai
Robertas Peteraitis iš Vilniaus "Malonės" baptistų bažnyčios
Skaitiniai - Bažnyčios svečiai

Svečias pristatė internetinį evangelizavimo ir sielovados projektą "IeškauDievo.lt"

"Turime tai, ko anksčiau neturėjome ir nežinia, ar turėsime ateityje,- tai galimybę skelbti Evangeliją interneto pagalba visai nepažįstamiems žmonėms", - sako projekto vadovas.

Žiūrėti Roberto istoriją>>

Žiūrėti Dianos Peteraitienės istoriją>>

 
Misionierė Meksikoje Jolita
Skaitiniai - Bažnyčios svečiai

...nes buvai užmuštas ir nupirkai Dievui savo krauju žmones iš visų genčių, kalbų, tautų ir giminių. Iš jų Tu padarei mūsų Dievui karalystę bei kunigus, ir jie viešpataus žemėje“. (Apreiškimo 5:9-10) 

    Viena iš universiteto studenčių, su kuria susitinku keletą kartų per savaitę yra Diana. Su ja susitinku jau keletą metų. Šiais metais ji jau baigia studijas universitete. Kaip džugu matyti, kad Diana imasi iniciatyvos dalintis apie Jėzų universitete. Prieš keletą savaičių susitkome su kita mergina Lupita ir Diana pasidalino apie Jėzų. Lupita priėmė Kristų į savo gyvenimą ir jos pradės studijuot Bibliją kartu. Taip pat Diana išreiškė troškimą būti pilno laiko vadovė Agapėje. Ji turi troškimą padėti studentams augti jų tikėjime.

Skaityti daugiau...
 
Flatwoods baptistų bažnyčios pastorius Joe Morell iš Arkanzaso valstijos
Skaitiniai - Bažnyčios svečiai
Trečiadienis, 05 Birželis 2013 04:57
Prieš aštuoniolika metų gegužės mėnesį  pirmą kartą atvykau į Lietuvą. Jūsų bažnyčios pastorius Irmantas buvo pakrikštytas tos pirmos kelionės metu.Turime nuotraukas ir video medžiagą. Sunku patikėti, kad jau prabėgo aštuoniolika metų. Sunku patikėti, kad  prėjo šešiolika metų, nuo tos dienos, kai mes čia apsigyvenome. Po to penkis metus buvome išvykę. Pirmąją vasarą kažkurį iš jūsų krikštijome, buvo labai šaltas vanduo. Kojos buvo mėlynos, bet buvo nuostabi diena. Turiu malonių prisiminimų. Dėkoju Dievui už abu pastorius: Praną ir Irmantą, už jų tikėjimą Viešpačiu ir jų meilę Dievui ir tarnystei. Labai pasiilgstu Lietuvos. Apie ją galvoju kiekvieną dieną. Buvo labai sunku sugrįžti į Ameriką ir vėl prisitaikyti. Buvo sunku, atvažiavus į Lietuvą,  čia prisitaikyti. Taip pat sunku prisitaikyti Amerikoje, nes Dievas mane pakeitė. Kai atvažiavau į Lietuvą, 100 % buvau amerikietis. Kai išvažiavau iš Lietuvos - 80 % buvau amerikietis ir 20 %  lietuvis. Dabar amerikiečiai mane dėl to erzina.
Skaityti daugiau...
 
« PradžiaAnkstesnis1234567SekantisPabaiga »

Puslapis 1 iš 7
Marijampolės baptistų bažnyčia, Powered by Joomla! Theme made by SiteGround web hosting