Reportažai
Vaikų išvyka "Ir šviesa, ir tiesa"
    
 
Choras "Evangelion Chorale" Kaune

Kauno "Kristaus misijos" baptistų bažnyčioje lankėsi profesionalus choras Evangelion Chorale“ iš Minesotos valstijos (JAV). Tai yra misijos "Baltijos turas 2016" dalis. Lietuvoje šis choras dar koncertavo Alytaus "Dainavos muzikos šalies festivalyje", po to vyksta į Latviją ir Estiją.

Skaityti daugiau...
 
Dovanojame kalendorius su Šventojo Rašto eilutėmis

Jau keli metai iš eilės dovanojame žmonėms kalendorius su citatomis iš Šventojo Rašto. Šiemet vėl galėjome nudžiuginti Suvalkijos kraštiečius. Lapkričio pabaigoje - gruodžio pradžioje važiavome į Kybartus, Vilkaviškį, Kalvariją, Kazlų Rūdą. Ten susirinkę žmonės ne tik gavo po keletą kalendorių, bet ir galėjo išgirsti Gerąją Jėzaus Naujieną, pasikalbėti apie Bibliją, tikėjimą. Visus metus kabantis ant sienos kalendorius teprimins apie mūsų Kūrėją, Jo užrašytus išminties ir tiesos žodžius Biblijoje.     
 
Vasaros išvyka "Meilės formulė-1"
    
Daugiau nuotraukų>>
 
Krikščioniška žiemos stovykla

Vasario 16-17 dienomis rengėme krikščionišką stovyklą nuostabioje sodyboje netoli Salaperaugio kaimo. Susirinko 11 vaikų ir paauglių. Pradžioje susipažinimui reikėjo nupiešti prisistatymą „Kas aš esu“. Vėliau kiti dalyviai bandė atspėti, kas tam vaikui patinka, ką jis veikia, kas jis yra. Sužaidę dar keletą žaidimų, skaniai papietavome už bendro stalo. Vėliau vyko Biblijos pamokėlė. Mokėmės apie melą, kodėl žmonės meluoja, ir kokios to pasekmės. Žiūrėjome, kad Dievui nepatinka melagiai, ir mokėmės, kaip išsivaduoti iš melo.

Skaityti daugiau...
 
Dovanojami krikščioniški kalendoriai 2015 metams
Renginiai

 
Krikščioniškosios muzikos akademijos studentų giesmės - video

    
Via Doloresa                            Kristuje viltis                             Proscienja                     Dieve vien tik Tu

 
Išvykos "Tikroji viltis" nuotraukos

   >>daugiau

 
Nuotraukos - Dovanojami krikščioniški kalendoriai
Reportažai
   >> daugiau
 
Krikščioniškosios muzikos akademijos baigiamasis koncertas

Kauno krikščioniška muzikos akademija prasidėjo 2010 metų lapkričio mėnesį ir truko trejus metus. Iš viso vyko trylika sesijų. Jų metu dėstytojai iš Ukrainos, Rumunijos ir Kanados studentus mokė vokalo, grojimo fortepionu, gitara, dirigavimo, solfedžio, muzikos teorijos, chorvedybos pamokų. Sesijų metų studentų choras mokėsi giedoti chorines giesmes, o sesijos pabaigoje jos būdavo pristatomos vienoje ar kitoje baptistų bažnyčioje. Kauno krikščioniškos muzikos akademijos koncertai taip pat vyko Marjampolėje bei Vilniuje. Baigiamasis koncertas įvyko 2013 metų lapkričio 17 dieną Kaune. Studentai giedojo chorines giesmes, patys dirigavo visam chorui.

Skaityti daugiau...
 
« PradžiaAnkstesnis1234SekantisPabaiga »

Puslapis 1 iš 4
Marijampolės baptistų bažnyčia, Powered by Joomla! Theme made by SiteGround web hosting