Dvasinis brandumas
Pamokslai - Pastoriai

Marijampolės baptistų bažnyčios pastorius Pranas Bielevičius: Dvasinis brandumas neatsiranda savaime. Mes, kaip tikintieji, dažnai darome tokią klaidą: meldžiamės, pasninkaujame ir laukiame, kad Dievas kažką mūsų gyvenime padarytų. Tačiau Rašte aiškiai galime pamatyti, kad yra darbas, kurį mes atliekame ir darbas, kurį atlieka Dievas. Mes Dievo malonę galime pastebėti arba patirti tik tada, kada paklūstame Dievo žodžiui, kai mes padarome tai, ką galime padaryti, o Dievas padaro tai, kas mums yra neįmanoma.

Nė vienas, nieko tobulai nedarome. Tai ir yra Dievo malonė, kad mes, nors ir netobulai, sulaukiame Dievo pažadų įgyvendinimo. Ar mes visada esame ramūs? Ar neturime piktumo, kartėlio savo širdyje? Visko pilna mūsų širdyje, bet jeigu prisilaikome Dievo principų, Jis vis labiau ir labiau atskleidžia savo malonę.

Skaityti daugiau...
 
Поздравление
Eilės - Margarita Flegantova (rusų k.)

С Днем Рождения тебя поздравляю
И от сердца хочу пожелать,
Чтоб дорогою жизни шагая
Ты во всем смог Христа показать.

Открывай Слово Божье с молитвой
И ищи всегда Его лица.
Пусть нелегкими будут битвы-
С Ним ты сможешь дойти до конца.

Skaityti daugiau...
 
Жизнь – подарок Бога
Eilės - Margarita Flegantova (rusų k.)

Твоя жизнь - то подарок Бога…

Каждый день, что тебе отмерен
Это шанс сделать дел добрых много,
Иль лениться, коль ты так намерен…

 

Можешь ты вдохновить кого-то,
Или грубое слово сказать…
Для семьи потрудиться с охотой,
Или всеми пренебрегать…

Skaityti daugiau...
 
Esame Dievo meilės skleidėjai
Pamokslai - Pastoriai

Marijampolės baptistų bažnyčios pastorius Pranas Bielevičius: Mes suprantame, kad patikėję Jėzumi Kristumi kaip Gelbėtoju, tampame Dievo vaikais, kuriuos Jis myli. Taip tampame Dievo meilės dalininkais arba, kitaip tariant, Dievo meilės skleidėjais. Tai mums yra iššūkis, nes patys to padaryti negalime. Reikalingas Dievo veikimas, Jo įsikišimas į mūsų gyvenimą.

Šiandien noriu pasižiūrėti į šešias priežastis, kodėl mes kenčiame, kodėl patiriame meilės stygių. Dažnai žmonės ignoruoja meilės poreikį ir bando jį pakeisti įvairiais pakaitalais. Dėl šios priežasties daug žmonių yra nelaimingi ir vieniši, net būdami šeimos nariais.

Skaityti daugiau...
 
Vaikų išvyka "Ir šviesa, ir tiesa"
Renginiai - Reportažai
    
 
Choras "Evangelion Chorale" Kaune
Renginiai - Reportažai

Kauno "Kristaus misijos" baptistų bažnyčioje lankėsi profesionalus choras Evangelion Chorale“ iš Minesotos valstijos (JAV). Tai yra misijos "Baltijos turas 2016" dalis. Lietuvoje šis choras dar koncertavo Alytaus "Dainavos muzikos šalies festivalyje", po to vyksta į Latviją ir Estiją.

Skaityti daugiau...
 
Robertas Peteraitis iš Vilniaus "Malonės" baptistų bažnyčios
Skaitiniai - Bažnyčios svečiai

Svečias pristatė internetinį evangelizavimo ir sielovados projektą "IeškauDievo.lt"

"Turime tai, ko anksčiau neturėjome ir nežinia, ar turėsime ateityje,- tai galimybę skelbti Evangeliją interneto pagalba visai nepažįstamiems žmonėms", - sako projekto vadovas.

Žiūrėti Roberto istoriją>>

Žiūrėti Dianos Peteraitienės istoriją>>

 
Pas ką mes eisime? Jono 6,67-69
Pamokslai - Pastoriai

Marijampolės baptistų bažnyčios pastorius Irmantas Beržinis: Žmonės norėjo Jėzų padaryti karaliumi, nes Jis parūpino maisto. Jie norėjo, kad Jėzus spręstų jų problemas. Jėzus apie save kalbėjo, kad Jis yra gyvenimo duona. Žydai nesuprato, ką Jėzus norėjo pasakyti. Jono 6,56 „Kas valgo mano kūną ir geria mano kraują, tas pasilieka manyje, ir Aš jame.“ Jono 6,66 „Nuo to laiko daug Jo mokinių pasitraukė ir daugiau su Juo nebevaikščiojo.

Kodėl pasitraukė? Jono 6,60 „Tai išgirdę, daugelis Jo mokinių sakė: „Kieti šie žodžiai, kas gali jų klausytis!“

Mokiniai nesuprato Jėzaus žodžių, ką Jis norėjo perteikti. Kiekvieno žmogaus gyvenime ir mūsų dienomis gali būti daug nesuprantamų dalykų, kaip Dievas veikia. Negalime sakyti: „Kol visko nesuprasiu, neseksiu paskui Tave. Kada viską suprasiu, tada seksiu.“

Skaityti daugiau...
 
« PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga »

Puslapis 2 iš 22
Marijampolės baptistų bažnyčia, Powered by Joomla! Theme made by SiteGround web hosting