Puikybė ir jos požymiai
Skaitiniai - Geros mintys
Penktadienis, 26 Liepa 2013 20:59

„Išdidus žvilgsnis ir pasipūtusi širdis, kurie išskiria nedorėlį, yra nuodėmė" (Pat 21, 4).

„Kur ateina išdidumas, ten ateina ir gėda...“(...) „Išdidumas eina sunaikinimo priekyje, puikybė - prieš žlugimą.“ (...) „Išdidumas pažemina žmogų...“ (Pat 11, 2; 16,18; 29, 23).

Didžiausias mūsų dvasinio gyvenimo prakeiksmas yra puikybė arba išdidumas. Kol mumyse lieka bent kruopelė puikybės, Jėzus negali nieko mūsų išmokyti. Jis leis mums patirti širdgėlą arba nusivylimą, kurį išgyvename suvokę savo proto ribotumą. Jis parodys gausybę beprasmiškų siekių ir troškimų, kurių turime atsisakyti.

Skaityti daugiau...
 
Siekime Dievo įvertinimo ir palankumo
Pamokslai - Pastoriai
Pirmadienis, 22 Liepa 2013 16:44

Marijampolės baptistų bažnyčios pastorius Irmantas Beržinis: Dažnokai mes elgiamės teisingai, darome gerus darbus, išmintingai kitiems patariame. Atrodytų, ko gi daugiau reikia? Bet Dievas žvelgia ir į mūsų poelgius, ir į jų motyvus. Jis nori pakeisti mūsų charakterį, nori mus subrandinti. Kai žmogus patiki Jėzumi Kristumi kaip savo Gelbėtoju, pasikviečia Jį į savo gyvenimą, jis jau nebesielgia taip, kaip elgėsi prieš tai. Kas vogdavo, tas jau nebevagia. Kas yra geriau? Ne tik nebevogti, bet dirbti ir užsidirbti lėšų. O kas dar geriau? Kai žmogus ne tik sau užsidirba, bet dar ir kitam padeda. Gerai. O kas dar geriau?

Skaityti daugiau...
 
Vienintelė viltis tik Kristus
Pamokslai - Svečių pamokslai
Pirmadienis, 22 Liepa 2013 16:10

Flatwods baptistų bažnyčios pastorius Joe Morell:

Mato 15,21-28.  Čia aprašytas įvykis yra šiek tiek kitoks, nei kiti. Norėčiau šį skyrių pavadinti štai kaip: „Gyva viltis nusivylusiai motinai.“

Mato 12, 21-23: „Iš ten išėjęs, Jėzus pasitraukė į Tyro ir Sidono sritį.  Ir štai iš ano krašto atėjo moteris kanaanietė ir šaukė Jam: „Pasigailėk manęs, Viešpatie, Dovydo Sūnau! Mano dukterį baisiai kankina demonas!“ Bet Jėzus neatsakė nė žodžio. Tada priėjo mokiniai ir ėmė Jį maldauti: „Paleisk ją, nes ji šaukia mums iš paskos!“

Yra vienas principas, kurį reikėtų prisiminti – nėra jokios vilties be Jėzaus Kristaus.

Skaityti daugiau...
 
Krikščioniška vasaros išvyka "Brangiau negu auksas"
Renginiai
Ketvirtadienis, 13 Birželis 2013 00:00

Liepos 2-5 dienomis 9-15 metų vaikams

    Daugiau nuotraukų>>

 
Geroji Naujiena multicentro lankytojams
Renginiai
Šeštadienis, 01 Birželis 2013 10:00

Baigėsi „Gerosios naujienos“  vaikų klubo susitikimai, kurie vyko kiekvieną penktadienį nuo pat Velykų.

Multicentro šeimininkams maloniai leidus, atsirado galimybė čia susirenkantiems vaikams papasakoti apie Dievą ir Jo teikiamą išgelbėjimą. Trumpam atsitraukę nuo kompiuterinių žaidimų vaikai galėjo pasiklausyti pamokančių pasakojimų iš Biblijos, pagiedoti giesmelių, pažaisti judresnių ir loginių žaidimų, pasigaminti darbelį savo rankomis. Berniukai ir mergaitės išgirdo ir įsiminė kelias „auksines“ eilutes iš Šventojo Rašto, kurios gali keisti jų gyvenimus, jei kreipsis į Jėzų pagalbos. Tik tada Dievas pažada suteikti ir viltį, ir saugumą, tada Jis „niekada neapleis ir nepaliks“.


 
Krikščionio gyvenimas – tai nuolatinis kopimas į kalną
Pamokslai - Pastoriai
Trečiadienis, 05 Birželis 2013 05:16

Marijampolės baptistų bažnyčios pastorius Irmantas Beržinis: Krikščionio gyvenimas nėra vienodas, bent jau neturėtų toks būti. Ar tavo gyvenimą galima palyginti su leidimusi nuo kalno ar su įkalne? Turėtų būti kopimas aukštyn ir vėl aukštyn. Kiekvienas progresas reikalauja tam tikrų pastangų. Kiekvienam tikinčiajam Dievas turi tikslą. Jeigu žmogus yra pasiruošęs siekti Dievo tikslų, jam reikia žinių. Jam padės tai, jeigu tikslo sieks su komanda, o ne vienas.

Šiandien noriu palyginti krikščionišką gyvenimą su kopimu į kalną. Aš manau, kad krikščionio gyvenimas yra nuolatinis kopimas į dvasinį kalną. Tai galima pavadinti dvasine branda.

Skaityti daugiau...
 
Flatwoods baptistų bažnyčios pastorius Joe Morell iš Arkanzaso valstijos
Skaitiniai - Bažnyčios svečiai
Trečiadienis, 05 Birželis 2013 04:57
Prieš aštuoniolika metų gegužės mėnesį  pirmą kartą atvykau į Lietuvą. Jūsų bažnyčios pastorius Irmantas buvo pakrikštytas tos pirmos kelionės metu.Turime nuotraukas ir video medžiagą. Sunku patikėti, kad jau prabėgo aštuoniolika metų. Sunku patikėti, kad  prėjo šešiolika metų, nuo tos dienos, kai mes čia apsigyvenome. Po to penkis metus buvome išvykę. Pirmąją vasarą kažkurį iš jūsų krikštijome, buvo labai šaltas vanduo. Kojos buvo mėlynos, bet buvo nuostabi diena. Turiu malonių prisiminimų. Dėkoju Dievui už abu pastorius: Praną ir Irmantą, už jų tikėjimą Viešpačiu ir jų meilę Dievui ir tarnystei. Labai pasiilgstu Lietuvos. Apie ją galvoju kiekvieną dieną. Buvo labai sunku sugrįžti į Ameriką ir vėl prisitaikyti. Buvo sunku, atvažiavus į Lietuvą,  čia prisitaikyti. Taip pat sunku prisitaikyti Amerikoje, nes Dievas mane pakeitė. Kai atvažiavau į Lietuvą, 100 % buvau amerikietis. Kai išvažiavau iš Lietuvos - 80 % buvau amerikietis ir 20 %  lietuvis. Dabar amerikiečiai mane dėl to erzina.
Skaityti daugiau...
 
Tėvo vaidmuo šeimoje
Pamokslai - Pastoriai
Penktadienis, 31 Gegužė 2013 16:46

Marijampolės baptistų bažnyčios pastorius Pranas Bielevičius: Kiekvieno vyro, turinčio šeimą, iššūkis – būti geru tėvu. Tai yra labai svarbi gyvenimo dalis, kurią Dievas norėtų matyti teisingą, nes nuo jos priklauso kokia bus mūsų vaikų, anūkų pasirinkta gyvenimo realybė.

Vienas svarbiausių tėvo vaidmenų šeimoje – jis turi ieškoti Dievo. Apie tai skaitome Apaštalų darbų 10,1-2: „Cezarėjoje gyveno vyras, vardu Kornelijus, vadinamosios italų kohortos šimtininkas. Jis buvo dievotas ir drauge su savo namiškiais bijojo Dievo, gausiai šelpdavo žmones ir nuolat melsdavosi Dievui.“

Skaityti daugiau...
 
« PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga »

Puslapis 8 iš 22
Marijampolės baptistų bažnyčia, Powered by Joomla! Theme made by SiteGround web hosting