Nuodėmė progresuoja, jei nebūna laiku sustabdyta
Pamokslai - Pastoriai
Ketvirtadienis, 13 Kovas 2014 12:03

Marijampolės baptistų bažnyčios pastorius Irmantas Beržinis: Nuodėmė plinta ir subrandina vaisius. Kai kas išprovokuoja, kad nuodėmė atsirastų. Kartais būna tam tikros situacijos ir skatina žmogų pasielgti netinkamai. Bet yra netikęs pasiteisinimas: „Aplinkybės susiklostė netinkamos, todėl aš blogai pasielgiau.“ Kartais mes negalime pasirinkti aplinkybių, kartais jos yra mums nepalankios, o ypač tiems, kurie dievotai gyvena. Jiems gyventi pasaulyje, pritapti prie kitų yra sunkiau, daryti pasirinkimus yra žymiai sunkiau. Už gerus pasirinkimus Dievas atlygina, blogi pasirinkimai taip pat subrandins ir atitinkamus vaisius.

Skaityti daugiau...
 
10 televizoriaus taisyklių
Skaitiniai - Geros mintys
Šeštadienis, 15 Kovas 2014 00:00

  1. Jei nori turėti ramybę, kad tavęs niekas netrukdytų tavo rūpesčiuose ir džiaugsmuose, tai pasodink vaiką prie televizoriaus.
  2. Jei tu nori suteikti savo vaikui „gerą trampliną“ dažnam, nepasirenkamam, priklausomam laiko praleidimui prie televizoriaus, tai leisk jam žiūrėti „tik pamokančias ir naudingas laidas“.
  3. Jei nori, kad tavo vaikas būtų nepatenkintas tuom, ką turi ir vis norėtų daugiau ir vis naujo ir naujo, tai pasodink vaiką prie televizoriaus.  
Skaityti daugiau...
 
Dievo malonė ir tiesa
Pamokslai - Pastoriai
Ketvirtadienis, 13 Kovas 2014 09:39

Marijampolės baptistų bažnyčios pastorius Pranas Bielevičius: Šiandien noriu kartu su jumis pažvelgti į „Evangeliją pagal Joną“. Mane, kaip ir daugelį tikinčiųjų, domina klausimai, susiję su Dievo malone. Kaip išlaikyti tą Dievo malonę savo gyvenimo kelyje?

Martynas Liuteris buvo vienas iš malonės ir vilties skelbėjų. Žmonės buvo pavargę, nematė Dieve vilties, gyveno amoraliai. Bažnyčia buvo tik išorinių ritualų laikymasis. Kodėl? Nes žmonės nematė prasmės elgtis kitaip. Bažnyčia buvo labai įtakinga, turėjo turtą. Žmonės tiesiog įprato atlikti tai, ko iš jų reikalavo, bet jie užmiršo pagrindinius dalykus. Vokietijoje daugelis žmonių nepriėmė Dievo malonės tokios, kokia ji yra.

Skaityti daugiau...
 
Kelias
Eilės - Algirdas Siaurusiavičius

Kai į pasaulį atėjau

Tavęs aš dar nepažinojau.

Bėgiojau pievom aš Tavom

Ir apie nieką negalvojau.

Skaityti daugiau...
 
Linas: nenorėjau išsiskirti iš jų tarpo.
Pakeisti gyvenimai - Krikščionių liudijimai
Pirmadienis, 03 Vasaris 2014 08:18

Augau katalikiškoje šeimoje. Mama liepė eiti į bažnyčią – ėjau. Priėmiau pirmąją komuniją. Bet atėjo toks laikas, kai mano mama surado Kristų ir pradėjo mums kitaip pasakoti apie Dievą. Aš ir vyresnysis brolis pradžioje nesupratome. Mums buvo tas pats, ar ji kalba apie Dievą, ar ne. Bėgo laikas. Mes augome. Ir mama pradėjo imti su savimi į sekmadienines pamokėles baptistų bažnyčioje. Mums tai buvo kažkas naujo. Kai Bibliją skaito mama – vienas dalykas, o kai skaito paprasti vaikai – kitas dalykas. Mums tai atrodė keista.

Namuose mama įvedė tokią tradiciją: vakare buvo skaitoma Biblija, meldžiamasi. Taip baigdavosi kiekviena diena. Tai tapo savaime suprantamu dalyku.

Skaityti daugiau...
 
Dievo ir žmonių atsakomybė
Pamokslai - Pastoriai
Pirmadienis, 20 Sausis 2014 12:06

Marijampolės baptistų bažnyčios pastorius Pranas Bielevičius: Galima sakyti, kad krikščionybė suskilusi į dvi dalis: vieni sako, kad tik Dievas viską gali padaryti, kiti – jog ir žmogus gali daug ką padaryti. Kartais mes nesuvokiame, kad kraštutinumai atneša daugiau žalos nei naudos. Tie, kurie sako, kad Dievas viską gali nuveikti, atsiriboja nuo visų savo atsakomybių. Tie, kurie sako, kad žmogus gali daug ką nuveikti, Dievą padaro mažu, apriboja Jį.

Kalbėsiu apie tai, kas vyksta, kai žmogus dar nepažįsta Dievo, ir kas turi įvykti, kad žmogus pažintų Dievą. Iš Rašto žinome, kad Šventoji Dvasia įtikina žmogų dėl nuodėmės. Dažniausiai sakoma, kad pats žmogus negali suprasti nuodėmės, bet būtent Šventoji Dvasia paliečia širdį, bet žmogaus protas ir širdis turi su tuo sutikti. Nėra taip, kad Dievas kažką daro vienpusiškai. Labai gaila, bet krikščionybė suskilusi į dvi dalis, kai kalbama apie išganymą. Vieni sako, kad Dievas panašus į grybautoją. Ką daro grybautojas? Renka miške grybus. Patys grybai į pintinę nesulipa.

Skaityti daugiau...
 
Pažadai
Pamokslai - Pastoriai
Pirmadienis, 06 Sausis 2014 09:43

Marijampolės baptistų bažnyčios pastorius Irmantas Beržinis: Kristaus atėjimas į žemę buvo seniai išpranašautas. Žmonės ilgai Jo laukė. Netgi Mozei buvo pasakyta, kad Jis ateis. Dievo pažadai yra tikri, jie būtinai išsipildys. Daugelis pažadų apie Kristų išsipildė. Kai kurie išsipildys ateityje.

Mes esame tik žmonės. Gyvename pasaulyje ir stengiamės elgtis taip, kaip moko Dievas. Žiūriu į savo gyvenimą, kokius planus užsibrėžiau metų pradžioje, kuriuos iš jų per šiuos metus pavyko įgyvendinti, ko nepadariau. Ką pažadėjau, bet neįvykdžiau? Gal aš pasižadėjau lengvabūdiškai, nes neįvertinau savo laiko. Kai kurių pažadų neištesėjau, nes jie buvo labai smulkūs, o aš juos pamiršau. Priminkite man, ką jums esu pažadėjęs.

Skaityti daugiau...
 
Nuotraukos - Dovanojami krikščioniški kalendoriai
Renginiai - Reportažai
Ketvirtadienis, 12 Gruodis 2013 08:13
   >> daugiau
 
« PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga »

Puslapis 6 iš 22
Marijampolės baptistų bažnyčia, Powered by Joomla! Theme made by SiteGround web hosting