Kas yra svarbiau: klausyti ar paklusti? Mato 7: 24 - 27
Pamokslai - Pastoriai
Pirmadienis, 23 Vasaris 2015 09:57

Marijampolės baptistų bažnyčios pastorius Pranas Bielevičius:

Žinoti yra labai svarbu, bet pats žinojimas neatneša tų rezultatų, kokie būna tuomet, kai mes paklūstame. Kuo dažniau skaitau Bibliją, pastebiu štai ką: tikintis nuo netikinčio skiriasi tuo, kad jis turi galimybę rinktis, nes yra laisvas. Neseniai vėl skaičiau „Jobo knygą“. Jobas sako: „Aš pasirinkau nedaryti to, kas Dievui nepatinka“. „Laiško Romiečiams“ 6 skyriuje apaštalas Paulius ragina mus laikyti save mirusiais nuodėmei. Kodėl? Dievo akivaizdoje mes esame visiškai išlaisvinti. O ką dažnai sakome mes?  „Aš negaliu. Aš nepajėgus. Aš neįstengsiu vieno ar kito darbo atlikti, atsisakyti nuodėmingų poelgių.“ Taip iki tol, kol nepažinome Kristaus, mes nebuvome pajėgūs atsisakyti nuodėmės, įveikti ją, todėl negalėjo būti kitaip ir buvome priklausomi nuo nuodėmės.

Skaityti daugiau...
 
Dovanojami krikščioniški kalendoriai 2015 metams
Renginiai
Antradienis, 25 Lapkritis 2014 18:09

 
Ar tiki Jėzumi?
Geroji naujiena
Antradienis, 25 Lapkritis 2014 18:33

Greitai artėja šventinis laikotarpis, kai daugelis švęsime Kalėdas, prisiminsime, kad Jėzus gimė tvartelyje, buvo paguldytas ėdžiose ir šį kūdikėlį aplankė piemenėliai, o paskui išminčiai iš Rytų. Bet ar Jėzus tik toks silpnutis kūdikėlis, ar kažkas daugiau? Kas tau yra Jėzus?

Štai ką pats Jėzus sakė apie save, gyvendamas žemėje ir tarnaudamas žmonėms:

„Aš atėjau į pasaulį kaip šviesa, kad visi, kurie mane tiki, neliktų tamsoje.“ Evangelija pagal Joną 12 skyrius 46 eilutė.

Skaityti daugiau...
 
Gundymai. (Jokūbo 1,12-15)
Pamokslai - Pastoriai
Ketvirtadienis, 06 Lapkritis 2014 08:08
Marijampolės baptistų bažnyčios pastorius Irmantas Beržinis: Išėjimo 17,2: „... ir priekaištavo Mozei, sakydami: „Duok mums vandens atsigerti!“ Mozė jiems atsakė: „Ko burnojate prieš mane? Kodėl gundote Viešpatį?“

Pakartoto Įstatymo 6,16: „Negundykite Viešpaties, savo Dievo, kaip gundėte Jį Masoje.“

Skaičių 14,22: „Kadangi visi žmonės, kurie matė mano šlovę ir stebuklus, kuriuos dariau Egipte ir dykumoje, mane gundė jau dešimt kartų ir neklausė mano balso...“

Izraelio tauta, kurią Dievas išvedė iš Egipto nelaisvės, vedžiojo po dykumą keturiasdešimt metų, murmėjo ir gundė Viešpatį.

Skaityti daugiau...
 
Dvasinė dykuma
Pamokslai - Svečių pamokslai
Pirmadienis, 25 Rugpjūtis 2014 06:19

Panevėžio „Jėzaus Kristaus“ baptistų bažnyčios pastorius Dalius Serdikevičius:

Psalmių 42,1-11: „Kaip elnė geidžia upelio vandens, taip mano siela geidžia Tavęs, o Dieve! Mano siela trokšta Dievo, gyvojo Dievo. Kada ateisiu ir pasirodysiu Dievo akivaizdoje? Ašaros buvo man duona dieną ir naktį, kai jie kasdien man sakė: „Kur yra tavo Dievas?“ Kai prisimenu tai, išlieju savo sielą, nes traukdavau su minia į Dievo namus, džiūgaudamas ir dėkodamas iškilmingoje eisenoje. Ko taip nusiminei, mano siela, ir ko nerimsti manyje? Lauk Dievo, nes aš dar girsiu Jį už Jo veido pagalbą! Mano Dieve, mano siela liūdi manyje. Prisimenu Tave iš Jordano šalies ir Hermono, nuo Micaro kalno. Gelmė šaukia gelmę, vandeniui triukšmingai krintant; Tavo bangos ir vilnys per mane liejas. Dieną apreikš Viešpats savo malonę.

Skaityti daugiau...
 
Išvykos "Tikroji viltis" nuotraukos
Renginiai

   >>daugiau

 
Krikščioniška vasaros išvyka "Tikroji viltis"
Skelbimai
Penktadienis, 13 Birželis 2014 00:00

Liepos 9-12 dienomis

netoli Asijavičiaus ežero, Kalvarijos sav.

10-15 metų vaikams

Tel. 8-676-08009

Skaityti daugiau...
 
Kodėl?
Eilės - Algirdas Siaurusiavičius
Penktadienis, 30 Gegužė 2014 15:54

Kodėl pasaulyje tiek melo,

Apgaulės, netyrų širdžių?
Kodėl, o Viešpatie brangiausias,
Tiek sielų vaikšto apgautų?

Skaityti daugiau...
 
« PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga »

Puslapis 5 iš 22
Marijampolės baptistų bažnyčia, Powered by Joomla! Theme made by SiteGround web hosting